Kasulikud artiklid

Siit lehelt leiad turundusteemalisi artikleid, soovitusi ja nõuandeid. Kui leiad siit midagi kasulikku, võid seda ka oma sõpradele edasi jagada. Kui aga peaks tekkima küsimusi või täiendavaid mõtteid, siis võta minuga ühendust.  

Stineber_turundusplaan

Hea turundusplaan toob edu nii ettevõttele kui brändile. Tulemuslikeks turundustegevusteks on tarvis paika panna eesmärgid, tegevused, kanalid, sihtgrupid ning lõpuks saadud tulemusi analüüsida ja teha järeldused selleks, et edaspidi veelgi edukamalt toimetada oskaks.

Loe edasi…

Millised on 2021. aasta turundustrendid? Erinevad kanalid toovad välja küll erinevaid mõtteid, kuid alljärgnevalt on kokku kogutud just need ideed, mis kõige enam korduma ja kõlama on jäänud.

Loe edasi…

Stineber_logo_2020_kaanepildid-03

Kas jõulud peavad olema meeletu tarbimise ja laristamise aeg? Või oled sinagi seda meelt, et kui üldse kingitusi teha, siis võiks need olla personaalsed ja praktilised ning tekitama toredaid elamusi ja ilusaid mälestusi? Kui nõustud viimasega, siis oleme ühel meelel. Seetõttu otsisingi veebiavarustest kokku ideid põnevateks jõulukingitusteks, mis ei nõua meeletut tunglemist kaubanduskeskustes, tühise nänni kokkuostmist või kohati ka suuri kulutusi.
Loe edasi…

1-järjepidevus-01

Turundus on tihti midagi sellist, mis võib (eriti just väikestes) ettevõtetes tihti tahaplaanile jääda. Siiski tuleks mõelda sellele, et hästi planeeritud ja järjepidev turundus tõstab nii pakutava toote/teenuse kui ka brändi tuntust ja meeldejäävust ning aitab rääkida ettevõtte lugu. See omakorda tähendab paremaid äritulemusi ja väärtuslikke kliente. 
Loe edasi…